Komisje Sejmiku

Komisje Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego V kadencji

Komisja Rewizyjna:

  1. Jacek Gajewski (PO)
  2. Anna Janosz (PO)
  3. Wojciech Jaranowski (PiS) – przewodniczący
  4. Michał Krzemkowski (PiS)
  5. Stanisław Pawlak (SLD) – wiceprzewodniczący
  6. Waldemar Przybyszewski (PO)
  7. Tadeusz Zaborowski (PSL)
  8. Paweł Zgórzyński (PSL)

Kontakt: Krzysztof Czarnecki, pokój 251, tel. 56 62 18 259


Komisja Budżetu i Finansów:

  1. Ryszard Bober (PSL)
  2. Piotr Całbecki (PO)
  3. Marek Hildebrandt (PiS)
  4. Jacek Kuźniewicz (PO) – wiceprzewodniczący
  5. Eligiusz Patalas (PSL)
  6. Leszek Pluciński (PO) – przewodniczący

Kontakt: Ewa Petrykowska, pokój 252, tel. 56 62 18 336

Komisja Polityki Regionalnej, Rozwoju Województwa i Infrastruktury:

  1. Dorota Jakuta (PO)
  2. Roman Jasiakiewicz
  3. Dariusz Kurzawa (PSL)
  4. Jacek Kuźniewicz (PO)
  5. Katarzyna Lubańska (PO)
  6. Waldemar Przybyszewski (PO) – przewodniczący
  7. Andrzej Walkowiak (PiS) – wiceprzewodniczący
  8. Tadeusz Zaborowski (PSL)

Kontakt: Radosław Urbański,  pokój 259, tel. 56 62 18 454

Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi:

  1. Marek Hildebrandt (PiS) – wiceprzewodniczący
  2. Ryszard Kierzek (PSL) – przewodniczący
  3. Dariusz Kurzawa (PSL)
  4. Stanisław Pawlak (SLD)
  5. Maciej Świątkowski (PO)
  6. Marek Witkowski (PiS)

Kontakt: Edyta Michalska, pokój 252, tel. 56 62 18 336

Komisja Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Poszanowania Energii:

  1. Adam Banaszak (PiS)
  2. Ryszard Kierzek (PSL)
  3. Paweł Knapik (PO) – wiceprzewodniczący
  4. Sławomir Kopyść (PO)
  5. Paweł Zgórzyński (PSL) – przewodniczący

Kontakt: Beata Urbańska, pokój 253, tel. 56 62 18 321

Komisja Promocji i Ochrony Zdrowia:

  1. Jarosław Katulski (PO)
  2. Marek Nowak (PO)
  3. Eligiusz Patalas (PSL)– wiceprzewodniczący
  4. Leszek Pluciński (PO)
  5. Przemysław Przybylski (PiS)– wiceprzewodniczący
  6. Maciej Świątkowski (PO)– przewodniczący

Kontakt: Radosław Urbański, pokój 259, tel. 56 62 18 454

Komisja Edukacji i Nauki:

  1. Wojciech Jaranowski (PiS)
  2. Sławomir Kopyść (PO)
  3. Elżbieta Piniewska (PO) – przewodnicząca
  4. Piotr Pręgowski (PSL)
  5. Maciej Świątkowski (PO) – wiceprzewodniczący
  6. Andrzej Walkowiak (PiS)

Kontakt: Edyta Michalska, pokój 252, tel. 56 62 18 336

Komisja Kultury i Dziedzictwa Narodowego:

  1. Dorota Jakuta (PO)
  2. Anna Janosz (PO) – przewodnicząca
  3. Jarosław Katulski (PO)
  4. Michał Krzemkowski (PiS) – wiceprzewodniczący
  5. Piotr Kwiatkowski (PSL)
  6. Elżbieta Piniewska (PO)
  7. Piotr Pręgowski (PSL) – wiceprzewodniczący

Kontakt: Magdalena Balcerak, pokój 253, tel. 56 62 18 321

Komisja Współpracy Międzynarodowej i Promocji Województwa:

  1. Ryszard Bober (PSL)
  2. Marek Domżała (PSL) – wiceprzewodniczący
  3. Agnieszka Kłopotek (PSL) – przewodnicząca
  4. Paweł Knapik (PO)
  5. Przemysław Przybylski (PiS)

Kontakt: Paulina Modrzejewska, pokój 254a, tel. 56 62 18 597

Komisja Pracy, Pomocy Społecznej i Bezpieczeństwa:

  1. Piotr Całbecki (PO)
  2. Agnieszka Kłopotek (PSL)
  3. Katarzyna Lubańska (PO) – wiceprzewodnicząca
  4. Marek Nowak (PO)
  5. Marek Witkowski (PiS) – przewodniczący

Kontakt: Krzysztof Czarnecki,  pokój 251, tel. 56 62 18 321

Komisja Sportu i Turystyki:
  1. Adam Banaszak (PiS)
  2. Marek Domżała (PSL)
  3. Jacek Gajewski (PO) – przewodniczący
  4. Roman Jasiakiewicz – wiceprzewodniczący
  5. Piotr Kwiatkowski (PSL) – wiceprzewodniczący

Kontakt: Radosław Urbański,  pokój 259, tel. 56 62 18 454

Informacje

Rejestr zmian