Raporty końcowe z realizacji programów polityki zdrowotnej

Raporty końcowe z realizacji programów polityki zdrowotnej

W związku z art. 48a ust. 15 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego publikuje poniżej raporty końcowe z realizacji następujących programów polityki zdrowotnej:

  1. Program profilaktyki zakażeń pneumokokowych wśród dzieci w oparciu o szczepienia przeciwko pneumokokom w województwie kujawsko-pomorskim,
  2. Program profilaktyki zakażeń pneumokokowych wśród osób dorosłych w oparciu o szczepienia przeciwko pneumokokom w województwie kujawsko-pomorskim,
  3. Program Wykrywania Zakażeń WZW B i C w Województwie Kujawsko-Pomorskim,
  4. Kujawsko-Pomorski Program Badań Przesiewowych w Kierunku Tętniaka Aorty Brzusznej,
  5. Program zapobiegania upadkom dla seniorów w województwie kujawsko-pomorskim.

 

Załączniki:

  • Raport końcowy z realizacji programu polityki zdrowotnej pn. „Program profilaktyki zakażeń pneumokokowych wśród dzieci w oparciu o szczepienia przeciwko pneumokokom w województwie kujawsko-pomorskim”
  • Raport końcowy z realizacji programu polityki zdrowotnej pn. „Program profilaktyki zakażeń pneumokokowych wśród osób dorosłych w oparciu o szczepienia przeciwko pneumokokom w województwie kujawsko-pomorskim”
  • Raport końcowy z realizacji programu polityki zdrowotnej pn. „Program Wykrywania Zakażeń WZW B i C w Województwie Kujawsko-Pomorskim”,
  • Raport końcowy z realizacji programu polityki zdrowotnej pn. „Kujawsko-Pomorski Program Badań Przesiewowych w Kierunku Tętniaka Aorty Brzusznej”
  • Raport końcowy z realizacji programu polityki zdrowotnej pn. „Program zapobiegania upadkom dla seniorów w województwie kujawsko-pomorskim”

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian