Komisje Sejmiku

Komisje Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego VI kadencji (2018-2023)

Komisja Rewizyjna:

  1. Jacek Gajewski (KO)
  2. Marek Hildebrandt (PiS)  – przewodniczący
  3. Agnieszka Kłopotek (PSL)
  4. Michał Krzemkowski (PiS)
  5. Robert Malinowski (KO)
  6. Stanisław Pawlak (KO) – wiceprzewodniczący

Kontakt: Magdalena Kołodziejska, pokój 253, tel. 56 62 18 799

Komisja Budżetu i Finansów:

  1. Ryszard Bober (PSL)
  2. Michał Czepek (KO)
  3. Konstanty Dombrowicz (PiS) – wiceprzewodniczący
  4. Marek Hildebrandt (PiS)
  5. Zbigniew Ostrowski (KO)
  6. Leszek Pluciński (KO) – przewodniczący
  7. Tadeusz Pogoda (KO)

Kontakt: Ewa Petrykowska, pokój 252, tel. 56 62 18 336, 790

Komisja Polityki Regionalnej, Rozwoju Województwa i Infrastruktury:

  1. Jacek Chmarzyński (PiS)
  2. Jerzy Gawęda (PiS) – wiceprzewodniczący
  3. Roman Jasiakiewicz (KO)
  4. Sławomir Kopyść (KO)
  5. Łukasz Krupa (KO)
  6. Dariusz Kurzawa (PSL)
  7. Katarzyna Lubańska (KO)
  8. Zbigniew Ostrowski (KO)
  9. Tadeusz Pogoda (KO) – przewodniczący

Kontakt: Radosław Urbański,  pokój 259, tel. 56 62 18 454

Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi:

  1. Piotr Całbecki (KO)
  2. Jacek Chmarzyński (PiS) – wiceprzewodniczący
  3. Dariusz Kurzawa (PSL)
  4. Stanisław Pawlak (KO) – przewodniczący
  5. Marek Witkowski (PiS)

Kontakt: Edyta Michalska, pokój 252, tel. 56 62 18 336

Komisja Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Poszanowania Energii:

  1. Adam Banaszak (PiS) – wiceprzewodniczący komisji
  2. Aneta Jędrzejewska (PSL)
  3. Sławomir Kopyść (KO)
  4. 4. Robert Malinowski (KO) – przewodniczący komisji
  5. Tadeusz Pogoda (KO)
  6. Wojciech Szczęsny (KO)

Kontakt: Ewa Petrykowska, pokój 252, tel. 56 62 18 336, 790

Komisja Promocji i Ochrony Zdrowia:

  1. Piotr Całbecki (KO)
  2. Aneta Jędrzejewska (PSL)
  3. Jarosław Katulski (KO)
  4. Michał Krzemkowski (PiS) – przewodniczący
  5. Leszek Pluciński (KO)
  6. Przemysław Przybylski (PiS) – wiceprzewodniczący
  7. Wojciech Szczęsny (KO)

Kontakt: Magdalena Balcerak, pokój 259, tel. 56 62 18 321

Komisja Edukacji i Nauki:

  1. Wojciech Jaranowski (PiS)
  2. Sławomir Kopyść (KO)
  3. Zbigniew Ostrowski (KO)
  4. Elżbieta Piniewska (KO) – wiceprzewodnicząca
  5. Marek Witkowski (PiS) – przewodniczący

Kontakt: Edyta Michalska, pokój 252, tel. 56 62 18 336

Komisja Kultury i Dziedzictwa Narodowego:

  1. Piotr Całbecki (KO)
  2. Konstanty Dombrowicz (PiS) – wiceprzewodniczący
  3. Jerzy Gawęda (PiS)
  4. Jarosław Katulski (KO) – przewodniczący
  5. Łukasz Krupa (KO)
  6. Michał Krzemkowski (PiS)
  7. Dariusz Kurzawa (PSL)
  8. Katarzyna Lubańska (KO) – wiceprzewodnicząca
  9. Elżbieta Piniewska (KO)

Kontakt: Magdalena Balcerak, pokój 259, tel. 56 62 18 321

Komisja Współpracy Międzynarodowej i Promocji Województwa:

  1. Ryszard Bober (PSL)
  2. Michał Czepek (KO) – wiceprzewodniczący
  3. Konstanty Dombrowicz (PiS)
  4. Wojciech Jaranowski (PiS)
  5. Agnieszka Kłopotek (PSL) – przewodnicząca
  6. Elżbieta Piniewska (KO)
  7. Rafał Sobolewski (PiS)
  8. Wojciech Szczęsny (KO)

Kontakt: Beata Urbańska, pokój 249, tel. 56 62 18 390

Komisja Pracy, Pomocy Społecznej i Bezpieczeństwa:

  1. Aneta Jędrzejewska (PSL)
  2. Jarosław Katulski (KO)
  3. Łukasz Krupa (KO)
  4. Katarzyna Lubańska (KO) – przewodnicząca
  5. Przemysław Przybylski (PiS)
  6. Małgorzata Taranowicz (PiS) – wiceprzewodnicząca

Kontakt: Edyta Michalska, pokój 252, tel. 56 62 18 336

Komisja Sportu i Turystyki:

  1. Adam Banaszak (PiS)
  2. Ryszard Bober (PSL)
  3. Jacek Chmarzyński (PiS)
  4. 4. Jacek Gajewski (KO) – przewodniczący
  5. Roman Jasiakiewicz (KO)
  6. Robert Malinowski (KO)
  7. Leszek Pluciński (KO)
  8. Małgorzata Taranowicz (PiS) – wiceprzewodnicząca

Kontakt: Radosław Urbański,  pokój 259, tel. 56 62 18 454

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

  1. Michał Czepek (KO)
  2. Jacek Gajewski (KO)
  3. Agnieszka Kłopotek (PSL) – wiceprzewodnicząca
  4. Stanisław Pawlak (KO)
  5. Rafał Sobolewski (PiS) – przewodniczący

Kontakt: Magdalena Kołodziejska, pokój 253, tel. 56 62 18 799

Informacje

Rejestr zmian